Duża ilość obowiązków, problemy dnia codziennego, szybkie tempo życia i konieczność bycia stale gotowym do działania sprawia, że pomału zapominamy o tym, w jaki sposób odpoczywać. Coraz częściej okazuje się, że sen nie przynosi już zdrowego odpoczynku, ani nie regeneruje w pełni organizmu. Jeśli masz problemy z zasypianiem, a rano nie czujesz się wypoczęty, to warto zgłosić się na leczenie bezsenności do Centrum Medycyny Alternatywnej.

Przyczyn bezsenności jest wiele, dlatego trzeba dobrze się zastanowić, co może ją powodować w naszym przypadku. Podczas wizyty w Centrum Medycyny Alterneatywnej, Anna Pietroszczenko pomoże znaleźć przyczyny problemów ze snem, a co najważniejsze przeprowadzi pełne leczenie bezsenności.

Leczenie bezsenności będzie przynosić bardzo dobre efekty, gdy zmienimy nasze nawyki oraz zadbamy o prawidłową higienę snu. Anna Pietroszczeno podczas terapii dokładnie wytłumaczy na czym polegają zaburzenia snu oraz jak będzie przebiegało leczenie bezsenności. Podczas wizyt odbywają się także sesje bioenergoterapeutyczne, dzięki którym organizm wraca do wewnętrznej równowagi oraz odzyskuje siły witalne. Leczenie bezsenności w Centrum Medycyny Alternatywnej odbywa się również poprzez wykorzystanie ziołolecznictwa, które nie zatruwa organizmu chemicznymi środkami, jakie oferuje dzisiejsza farmakologia. W naszym Centrum leczenie bezsenności jest całkowicie naturalne i nieinwazyjne.

Długoletnie doświadczenie oraz obszerna wiedza to gwarancja powodzenia całej terapii, której celem jest leczenie bezsenności. Śląsk, Gliwice oraz wszystkie ościenne miasta to obszar naszego działania.

Więcej na temat leczenia bezsenności oraz terapii prowadzonej w Centrum Medycyny Alternatywnej można zdobyć pod numerem telefonu +48 516 423 255 oraz 32 231 36 29.