STRES – Likwidowanie negatywnego chronicznego stresu i chorób z nim związanych.

Ocenia się, że ponad 80% wszystkich współczesnych chorób wiąże się z negatywnym, chronicznym stresem. Chroniczny stres związany jest z licznymi objawami i chorobami wszystkich organów.

Najczęściej kojarzymy go z większością chorób sercowo – naczyniowych, metabolicznych, psychicznych i nowotworowych. Związany jest także z chorobami powstałymi wskutek osłabionych funkcji systemu immunologicznego.

Stres wywraca wszystko do góry nogami.

Najpierw wprowadza nieład w mózgu, wskutek czego, ze strachu, z istoty inteligentnej stajemy się istotą reakcyjną, silnie reagującą na wpływ otoczenia. W stresie nawet krew zostaje przekierowana z płatów czołowych naszego mózgu, będących miejscem świadomej kontroli, do obszaru podwzgórza, będącego centrum podświadomej kontroli reakcyjnej.

Następnie stres błyskawicznie rozprzestrzenia się na całe ciało poprzez system neurowegetatywny i hormony stresu.

Stres może być utajniony i stale obecny w naszym życiu, na przykład w postaci niepewności, obawy, zagrożenia, zmartwienia, napięcia czy niezadowolenia. Działa po cichu i niezauważalnie.

Mimo, że około 70 – 90 procent pacjentów przychodzi do lekarza z powodu objawów będących konsekwencją działania stresu, medycyna akademicka nie chce diagnozować stresu i nie ma lekarstwa na świecie, aby wyleczyć stres.

Takie możliwości daje Centrum Medycyny Alternatywnej Anna Pietroszczenko. Wyniki wyleczenia ma najskuteczniejsze w Europie. Prowadzi diagnozę i leczenie bezpośrednio, zbiorowo, oraz na odległość (telekineza). Swoje zdolności, wiedzę i doświadczenie pragnie bez egoizmu przenieść na innych. W tym celu będzie organizować terapie zbiorowe.

W każdą pierwszą sobotę miesiąca od 5 maja 2018 r. zawsze jest do dyspozycji.

Fakt, że może działać (leczyć) również na odległość umożliwia jej operacyjność.

„Tylko życie dla innych warte jest życia”

Albert Einstein.

Anna Pietroszczenko jest bioenergoterapeutą o nadprzyrodzonych zdolnościach. Myśli i działa globalnie. Posiada zdolności przesyłania terapii w kosmos, gdzie znajduje adresata po zakodowanym wyglądzie twarzy, a nie po adresie pocztowym. Terapia szuka i znajduje pacjenta w każdym zakątku świata. W dodatku na znalezienie nie potrzebuje kilku dni lecz mniej niż sekundę.

Medycyna nie jest tylko metodą opartą na nauce.

„Cego nie zmierzono, nie miało miejsca” – takie mogłoby być podejście naukowe, jednak medycyna i leczenie to coś więcej niż tylko nauka. Dla mnie medycyna to zdolnoci intelektu, komunikacji, rozumu, oceny intuicji, zdolności detektywistyczne, moralność i etyka, technika, psychologia, socjologia, doświadczenie, przeżycia, wsparcie emocjonalne i społeczne, pozytywne środowisko społeczno – ekonomiczne i wreszcie umiłowanie człowieka oraz chęć pomocy, by nie zachorował (zapobieganie), by wyzdrowiał (leczenie) i jak najmniej cierpiał (opieka paliatywna). Lekarz musi być mądrym, a ponad wszystko dobrym człowiekiem.

„Kto szuka nieba na Ziemi, nie uważał na geografii”

N.N.

Anna Pietroszczenko Terapie zbiorowe

47-240 Brzeźce (przy Kędzierzynie – Koźlu) ul. Gliwicka 1a

tel. (32) 231-36-29, kom. +48 516 423 255

przyjmuje w każdą pierwszą sobotę miesiąca od 5.05.2018r. w godzinach 10:00 – 15:00

cena 50 zł od osób dorosłych, dzieci wstęp wolny.

Anna Pietroszczenko Terapie indywidualne

44-100 Gliwice, pl. Piłsudskiego 8/3

tel. (32) 231-36-29, kom. +48 516 423 255

www.uzdrowiciel.eu

rachunek bankowy w PLN o numerze:

76 1050 1298 1000 0022 9703 1326

prowadzony w ING Banku Śląskim S.A.