Grażyna B.

Gliwice 05.01.2017

Do Pani Anny Pietroszczenko trafiłam półtora roku temu. Od trzech lat zmagałam się z silną nerwicą, a medycyna konwencjonalna była bezsilna, więc postanowiłam spróbować metod naturalnych. W ten właśnie sposób trafiłam do bioenergoterapeutki Pani Anny Pietroszczenko, która w przeciągu pół roku postawiła mnie na nogi.

Metody jej leczenia oraz leki, które stosuje są całkowicie nieszkodliwe a dają niesamowicie dobre efekty w przeciwieństwie do leczenia przez naszą służbę zdrowia.

Po każdym zabiegu czuję się zdrowsza, pełna energii i sił witalnych i faktycznie tak jest. Odkąd korzystam z terapii w gabinecie P. Pietroszczenko mój układ odpornościowy jest w idealnym stanie, nie imają się mnie żadne choroby, przeziębienia czy nawet katar.

Chciałam bardzo podziękować Pani Annie Pietroszczenko za moje zdrowie, które zawdzięczam jej, a każdemu kto zmaga się z jakąkolwiek chorobą czy dolegliwościami utrudniającymi codzienne funkcjonowanie poleciłabym zabiegi w Gabinecie Medycyny Alternatywnej P. Anny Pietroszczenko.

Z podziękowaniem Grażyna B.