Choroby nowotworowe coraz częściej atakują, a liczba zachorowań na raka wzrasta z roku na rok. Choroba nowotworowa zazwyczaj rozwija się niepostrzeżenie, nie dając wyraźnych objawów. Bardzo często pacjenci dowiadują się o niej, nie mając świadomości, że coś złego działo się z ich organizmem. Wśród niebezpiecznych nowotworów jest białaczka, która rozwija się dość niepostrzeżenie.

W Centrum Medycyny Alternatywnej Anna Pietroszczenko, leczenie białaczki prowadzi od wielu lat. Pacjenci zgłaszają się w różnym stadium choroby, zawsze otrzymując pomoc. Leczenie białaczki odbywa się podczas sesji bioenergoterapeutycznych, gdyż harmonia w przepływie energii w organizmie jest warunkiem wyleczenia. Leczenie białaczki Anna Pietroszczenko stosuje tylko u tych pacjentów, u których nie stosowano chemioterapii, ani naświetlań.

Leczenie białaczki w Centrum Medycyny Alternatywnej to nie tylko sesje bioenergoterapeutyczne, to także wprowadzenie zasad zdrowego sposobu życia. Ważne jest, aby pacjenci zaczęli dbać o  to, co jedzą oraz zaczęli z optymizmem patrzeć na swoje życie. Podczas prowadzonego leczenia białaczki stosowane jest również ziołolecznictwo. Wykorzystywane są do tego zioła znane od wieków ze swojego dobroczynnego wpływu na krew, co w leczeniu białaczki ma duże znaczenie.

Centrum Medycyny Alternatywnej zaprasza na sesje terapeutyczne podczas, których odbywa się leczenie białaczki. Śląsk to obszar naszego działania, dlatego zapraszamy wszystkich pacjentów z regionu do naszego Centrum, które ma swoją siedzibę w Gliwicach.

Dodatkowe informacje o zakresie, w jakim jest prowadzone leczenie białaczki, można uzyskać pod numerem telefonu +48 516 423 255 oraz 32 231 36 29.