Migrena, czyli bardzo silny ból głowy, jest dolegliwością na którą cierpi coraz więcej osób.

Przyczyn występowania tego napięciowego bólu głowy medycyna akademicka jeszcze nie zbadała – za to medycyna naturalna od dawna zna skuteczne sposoby radzenia sobie z migrenowym bólem głowy oraz potrafi leczyć migrenę. Leczenie migreny w Centrum Medycyny Alternatywnej przynosi ulgę w bólu. Spotkania z Anną Pietroszczenko przynoszą zdecydowaną poprawę samopoczucia oraz zmniejszają liczbę napadów bólowych. Z każdą wizytą ból jest słabszy i całkowicie zanika. Leczenie migreny odbywa się m.in. poprzez  stosowanie bioenergoterapii, dzięki której organizm wraca do wewnętrznej równowagi. Stosowane leczenie migreny w skuteczny sposób usuwa wszelkie napięcia, które mogą przyczyniać się do powstania silnych bólów głowy. W Centrum Medycyny Alternatywnej oprócz pomocy w leczeniu migreny, możecie Państwo także liczyć na zdobycie wiedzy o przyczynie powstawania migreny.

Anna Pietroszczenko zajmuje się medycyną naturalną od 30 lat, a zdobyte doświadczenie i wiedza pomagają leczyć większość chorób. Leczenie migreny w Centrum Medycyny Alternatywnej jest wspierane masażem leczniczym, radiestezją oraz ziołolecznictwem. Efekty leczenia migreny są zauważalne po pierwszej sesji terapeutycznej. Zabiegi odbywają się w spokojnej atmosferze gliwickiego gabinetu terapeutycznego, gdzie panują idealne warunki do bioenergoterapii, z wykorzystaniem której odbywa się leczenie migreny. Śląsk to główny obszar, z którego zapraszamy osoby cierpiące na migrenę.

Zapraszamy do Centrum Medycyny Alternatywnej, gdzie leczenie migreny odbywa się podczas indywidualnych wizyt, na które trzeba się wcześniej umówić. Sesja terapeutyczna, podczas której Anna Pietroszczenko leczy migrenę, trwa co najmniej godzinę.

Więcej informacji o tym, jak odbywa się leczenie migreny, można uzyskać pod numerem telefonu +48 516 423 255 oraz 32 231 36 29.